Плоскі витяжки Borgio модель GIO є одномоторними і при потужності 380 м3 досить тихими.
Кріплення може здійснюватися двома способами:
- на стіну;
- на дно кухонної шафи.
Для обох варіантів установки в корпусі Borgio GIO вже є необхідні відчини. Управління проводитися за допомогою кнопок на передній панелі, якими регулюється потужність витяжки (швидкості з першої по третю), вмикається або вимикається підсвічування.
Всі витяжки марки BORGIO оснащені двома жирозатримуючими фільтрами, які складаються з 5 шарів алюмінієвої сітки.
Витяжки GIO можуть працювати в 2 режимах очищення повітря:
- відведення;
- рециркуляція.
Для того щоб витяжка працювала в режимі рециркуляції необхідно:
- Встановити на мотор спеціальний вугільний фільтр;
- Переключити важіль на моторі в режим рециркуляції.
- Закрити круглий витяжний отвір перехідника на гофру, у верхній частині витяжки.
Ми рекомендуємо використовувати режим відведення, оскільки він економічніший, і не потрібно купувати вугільні фільтри, які через деякий час потрібно міняти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borgio |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GIO (PL) 60 Black |
| Вес (кг) | 5.5 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Черный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 50 Дб |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | GIO (PL) 60 Black |
| Потужність м³/год | 380 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип вытяжки | плоска |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 2 810 ₴









