Витяжка вбудована MPM-60-OW-01N
Витяжка дуже важливий елемент кожної кухні. Видаляє інтенсивні запахи приготування їжі та запобігає їх поширенню вдома.
Вбудована витяжка MPM-60-OW-01N, кольору сатин Inox, виготовлена із сталі. Має 3-швидкісний діапазон та зручне кнопкове керування. Крім того, пристрій оснащений світлодіодним підсвічуванням з незалежним керуванням, яке додасть атмосфери вашої кухні під час вечірнього приготування.
Вбудована витяжка MPM-60-OW-01N оснащена алюмінієвим фільтром у колір витяжки. Фільтр можна мити в посудомийній машині, тому підтримувати його в чистоті не складе труднощів.
Вбудована витяжка MPM-60-OW-01N не тільки безшумна (мін. 45 дБ), але й дуже ефективна. Максимальна продуктивність цього пристрою становить 320 м³/год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4.4 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 Дб |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мoдель | MPM-60-OW-01N |
| Потужність м³/год | 320 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 59.6 см |
- Цена: 4 999 ₴





