Витяжка ASH PB (520) - це стильне рішення для невеликої кухні до 11 м2. Чистоту повітря забезпечує мотор 520 м3/год. Має три швидкості та може працювати у двох режимах - відведення повітря та рециркуляція. Додатковий комфорт забезпечує ергономічна кнопкова панель керування та LED-лампа для освітлення варильної поверхні. Передня панель із загартованого скла та міцний корпус із фарбованої сталі мають стильний і сучасний вигляд.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ASH 60 PB (520) GBL |
| Вес (кг) | 8.33 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Черный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 Дб |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мoдель | ASH 60 PB (520) GBL |
| Потужність м³/год | 520 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип вытяжки | похила |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 649 ₴










