Повновбудована кухонна витяжка Elica ENTER IX/A/52 з інноваційною системою периметричного всмоктування представлена у сучасному мінімалістичному дизайні. Корпус приладу виготовлений із нержавіючої сталі та має кнопкову електронну панель управління.
Світлодіодні лампи STRIP LED забезпечують комфортне рівномірне висвітлення робочої зони під витяжкою. Висока продуктивність витяжки до 1200 м³/год дозволяє легко справлятися з усіма небажаними запахами і випарами на кухні. Вибір потужності відображається за допомогою світлової індикації: лише три швидкості всмоктування плюс інтенсивний режим. Поглинання випарів по периметру панелі забезпечує більш якісне видалення, а також знижує рівень шуму під час роботи витяжки.
Модель Elica ENTER IX/A/52 може функціонувати як у режимі відведення повітря, так і в рециркуляції його в приміщенні. Для останнього необхідно придбати та встановити спеціальний вугільний фільтр, який забезпечить повне очищення повітря без організації його виведення на вулицю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elica |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 4 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ENTER IX/A/52 |
| Вес (кг) | 11.2 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Керування | електронне |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | ENTER IX/A/52 |
| Потужність м³/год | 1200 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 71.4 см |
- Цена: 14 899 ₴










