Дизайн та інновація насамперед! Задуми, спрямовані на те, щоби зробити повітря чистим у всіх будинках світу. Вишукані матеріали та передові технології разом із безперервним пошуком та експериментуванням – це сутність бренду Elica.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elica |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TT14 LUX BL/A/60 |
| Вес (кг) | 7.4 кг |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120 мм |
| Керування | кнопкове |
| Цвет | Черный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 Дб |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | TT14 LUX BL/A/60 |
| Потужність м³/год | 750 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Ширина | 59.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴










