Монітор Lenovo ThinkVision T27hv-30 (63D6UAT3UA) — твій провідник у світ високої чіткості. Завдяки чудовій деталізації ти зможеш буквально поринути в те, що відбувається на екрані. Пристрій підійде для професійної обробки фотографій в Adobe Photoshop, перегляду фільмів та ігор.
Роздільна здатність QHDЗавдяки IPS-матриці ThinkVision T27hv-30 діагоналлю 27 дюйма з роздільною здатністю 2560 × 1440 забезпечує виняткову чіткість і яскравість зображення, навіть якщо дивитися на монітор під кутом 178 градусів. Ти зможеш максимально комфортно демонструвати контент колегам і дивитися фільми в компанії друзів. Матовий екран забезпечує комфортну роботу при яскравому природному або штучному освітленні. До того ж він мінімізує втому очей. Яскравість монітора становить 350 nits, статична контрастність — 1000:1, час реагування матриці — 4 мс. Цей монітор відмінно підійде ІТ-фахівцям, монтажерам, дизайнерам, для яких важливі реалістичні кольори та деталізація зображення.
Оптимальний набір інтерфейсівУ ThinkVision T27hv-30 передбачені інтерфейси для підключення до сучасних ПК, ноутбуків та іншої техніки. Монітор обладнаний портами HDMI і DisplayPort, які дають змогу вивести зображення на великий екран або підключити додатковий монітор. Для синхронізації з периферією передбачені порти USB 3.2 та USB-C 3.2. ThinkVision T27hv-30 оснащено вбудованою веб-камерою, тож тобі не доведеться купувати додаткове обладнання. Цей монітор від Lenovo створений для перегляду фільмів, створення професійного контенту та комп’ютерних баталій.
Витончений і стильнийМінімалістичний дизайн монітора Lenovo ThinkVision T27hv-30 буде доречним у будь-якому інтер’єрі. Ергономічна конструкція дає змогу встановити екран максимально зручно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | IPS |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI, 2 x DisplayPort, RJ-45, 1 х USB Type-C, 4 x USB 3.2 |
| Артикул | 63D6UAT3UA |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Диагональ экрана | 27" дюйм |
| Цвет | Черный |
| Мoдель | T27hv-30 |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 мм |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу |
| Разрешение | 2560x1440 |
| Технологии | Adaptive-Sync |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
- Цена: 18 070 ₴










