Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Китай |
| Технологии | AMD FreeSync |
| Тип матрицы | IPS |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort |
| Вбудовані колонки | немає |
| Диагональ экрана | 27" дюйм |
| Цвет | Чёрный |
| Мoдель | 27QN600-B |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 мм |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | Широкоформатний, Для відеомонтажу, Для дому та офісу |
| Разрешение | 2560x1440 |
Информация для заказа
- Цена: 9 199 ₴










