Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | VA |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI, 4 x USB 3.0, 1 х USB Type-C, 1 х USB Type-B, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort |
| Артикул | 346E2CUAE/00 |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Диагональ экрана | 34" дюйм |
| Цвет | Черный |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 мм |
| Покриття екрану | матове |
| Назначение | З вигнутим екраном, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу, Геймерський |
| Разрешение | 3440 x 1440 |
| Технологии | Adaptive-Sync |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 16 863 ₴










