Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 105 см |
| Диагональ экрана | 84" дюйм |
| Колір полотна | Matte White |
| Угол обзора | 160° |
| Мoдель | SNM-6 |
| Тип | настінні, з механізмом повернення |
| Тип монтажа | настінно-стельовий |
| Формат изображения | 16:9 |
| Ширина | 186 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 981 ₴




