Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polaris |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Bellagio-26FD |
| Вес (кг) | 0.76 кг |
| Внутреннее покрытие | Greblon C3 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр | 26 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Крышка | кришка відсутня |
| Лінійка (Серія) | Bellagio |
| Материал ручки | покриття soft-touch |
| Мoдель | Bellagio 26 см |
| Особенности | багатошарове дно |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Тип сковороды | традиційна |
Информация для заказа
- Цена: 1 042 ₴




