Двостороння плита-гриль серії ESSEN виготовлена з екологічно чистого чавуну, що є незамінним помічником у приготуванні соковитих м’ясних стейків, овочів гриль, ковбасок з хрумкою скоринкою тощо.
Основні характеристики:
- Виготовлена з екологічно чистого, безпечного та мегадовговічного чавуну
- Плита-гриль має природнє органічне покриття, що не потребує попереднього прожарювання
- Рівномірне розподілення тепла по всій поверхні виробу дозволяє ідеально приготувати страви до столу
- Надійні та зручні цільнолиті ручки
- Двостороння «2 в 1»: пласка поверхня- для приготування млинців, омлетів або смачних сніданків та рельєфна поверхня - для приготування овочів-гриль, м'яса, риби
- Підходить для використання на всіх типах плит, в духовій шафі та на відкритому вогні (на мангалі або грилі)
RINGEL поєднав кращий досвід, сучасні технології та актуальні тенденції у сфері виготовлення металевого посуду. Саме тому ми сміливо заявляємо, що наші вироби дарують споживачеві найкраще поєднання ціни та якості за умови, що якість завжди була, є і буде на першому місці.
Асортимент продукції бренду RINGEL повністю задовольняє потреби в посуді та приборах найвимогливішої господині. До того ж, зовнішній вигляд усього посуду ТМ RINGEL витриманий в універсальній концепції стриманого та лаконічного дизайну, дозволяє самостійно комбінувати поєднання посуду на кожній окремій кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RINGEL |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Чугун |
| Форма | Прямоугольная |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.634 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Диаметр | 42 х 23 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Крышка | кришка відсутня |
| Лінійка (Серія) | Essen |
| Материал ручки | чугун |
| Мoдель | Essen плита-гриль 42 х 23 х 1.5 см |
| Особенности | можна мити в посудомийній машині, ергономічна ручка, дві ручки |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Тип сковороды | Гриль |
- Цена: 1 042 ₴








