Сковорода для блинов Bergner Hi-Tech 3 BGMP-1638 из нержавеющей стали 18/10, размером 28 x 3 см. Технология 3 PLY с антипригарным покрытием Eterna.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Master |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BGMP-1638 |
| Вес (кг) | 1.2 кг |
| Внутреннее покрытие | антипригарное покрытие |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Диаметр | 28 см |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Крышка | кришка відсутня |
| Материал ручки | нержавеющая сталь |
| Мoдель | Hi-tech 3. для млинців 28 см |
| Особенности | мити сковороду відразу після того, як вона охолоне |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Тип сковороды | для млинців |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴






