Характеристики
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.64 кг |
| Внутреннее покрытие | Pfluon |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр | 24 см |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Крышка | кришка відсутня |
| Лінійка (Серія) | Virgo |
| Материал ручки | покриття soft-touch |
| Мoдель | для блинов 24 см |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Тип сковороды | для млинців |
Информация для заказа
- Цена: 536 ₴






