Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rotex |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RCH21-X |
| Вес (кг) | 4.52 кг |
| Установка | підлоговий, настінний |
| Габарити (ВхШхГ) | 825 х 505 х 125 мм |
| Керування | механічне |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | RCH21-X |
| Площа обігріву, м² | 20 кв. м. |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Х-подібний |
| Тип обогревателя | конвектор |
Информация для заказа
- Цена: 2 164 ₴





