Grunhelm — це молода динамічна компанія, яка, попри свій юний вік, вже завоювала величезну популярність серед багатьох українських споживачів. Основна її перевага полягає в чудовій якості продукції, що випускається, і правильній ціновій політиці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GGH-50 |
| Вес (кг) | 6.6 кг |
| Установка | підлоговий |
| Габарити (ВхШхГ) | 580 х 230 х 355 мм |
| Керування | механічне |
| Цвет | Алый |
| Мoдель | GGH-50 |
| Площа обігріву, м² | 300 кв.м |
| Потужність, кВт | 50000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | галoгенний, трубчатий |
| Тип обогревателя | Теплова гармата |
Информация для заказа
- Цена: 6 342 ₴




