Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rotex |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RAS01-H Blue |
| Вес (кг) | 0.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 270 х 210 х 150 мм |
| Керування | механічне |
| Цвет | Белый |
| Площа обігріву, м² | 20 кв. м. |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Спосіб встановлення | підлоговий, настільний |
| Тип обогревателя | тепловентилятор |
Информация для заказа
- Цена: 642 ₴




