Тепловентилятор Esperanza EHH003
Обігрівач Esperanza SAHARA - ідеальне рішення для опалення вашого будинку. Швидко та якісно зігрійте ванну чи дитячу кімнату в холодні дні. Портативний розмір також ідеально підходить для кемпінгу. Його також можна використовувати як охолоджуючий пристрій, створюючи холодний обдув у спекотні дні. Сучасний і милий дизайн може чудово прикрасити будь-який інтер'єр.
- Регулювання потужності нагріву: 1000 Вт / 2000 Вт
- Трирівневий контроль потоку: Холодний / Теплий / Гарячий
- Автоматичний термостат
- Автоматичний контроль температури
- Захист від перегріву
- Перемикач ON/OFF з підсвічуванням
- Розміри: 26 x 13 x 27 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EHH003 |
| Вес (кг) | 0.83 кг |
| Установка | настільний |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 x 26 x 27 см |
| Керування | механічне |
| Мoдель | EHH003 |
| Площа обігріву, м² | 20 кв. м. |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | трубчастий ТЕН |
| Тип обогревателя | тепловентилятор |
Информация для заказа
- Цена: 608 ₴




