Mill PA900WIFI3MP — це сталевий панельний обігрівач, що входить до третього покоління серії, із вбудованим модулем WiFi. З його потужністю 900 Вт він ідеально підходить для обігріву приміщень площею до 15 м². Завдяки вбудованому модулю WiFi та додатку Mill Norway ви можете зручно керувати обігрівачем з будь-якої точки світу за допомогою мобільного пристрою.
Термостат PID (пропорційно-інтегрально-похідний) забезпечує стабільне нагрівання з меншими коливаннями температури. Прогнозований нагрів дозволяє обігрівачу самостійно розпізнавати оптимальний час для досягнення бажаної температури.
Вбудований модуль WiFi дозволяє обігрівачу безпосередньо підключатися до вашої мережі через Bluetooth, і немає потреби у додаткових концентраторах або термостатах. Ви можете зручно управляти ним через додаток Mill Norway та навіть інтегрувати з іншими платформами, такими як Google Assistant, Alexa, Homey та Apple HomeKit.
Обігрівач може бути встановлений тільки горизонтально та підходить для установки в ванній (IPX4). Забезпечений настінним кронштейном та гвинтами для зручної установки. Також, для безпеки дітей, обігрівач нагрівається лише зверху. Вбудований шнур розташований з правого боку пристрою і може бути прокладений між настінним кронштейном і панельним обігрівачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mill |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PA900WIFI3MP |
| Вес (кг) | 4.8 кг |
| Установка | настінний |
| Габарити (ВхШхГ) | 850 х 86 х 400 мм |
| Керування | електронне, SMART-керування |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | PA900WIFI3MP |
| Площа обігріву, м² | 15 кв.м |
| Потужність, кВт | 900 Вт |
| Тип нагрівального елемента | закритий |
| Тип обогревателя | конвектор |
- Цена: 5 515 ₴










