Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rotex |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RCH16-X |
| Вес (кг) | 4.2 кг |
| Установка | підлоговий, настінний |
| Габарити (ВхШхГ) | 615 х 495 х 285 мм |
| Керування | механічне |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | RCH16-X |
| Площа обігріву, м² | 15 кв.м |
| Потужність, кВт | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елемента | Х-подібний |
| Тип обогревателя | конвектор |
Информация для заказа
- Цена: 1 489 ₴




