Mill Instant Led — конвекційний обігрівач, який зігріє вас у холодну пору року. Він забезпечить комфортну температуру в будь-який час, не витрачаючи при цьому багато електроенергії. Корпус обігрівача виконаний в елегантному та лаконічному стилі, який чудово впишеться у будь-який інтер`єр.
Керувати роботою обігрівача досить просто за допомогою електричного термостата, який знаходиться на корпусі пристрою. За бажанням ви можете обрати один з трьох режимів роботи: 750, 1250 та 2000 Вт.
Особливістю цього обігрівача — є наявність світлодіодного дисплея за допомогою якого ви з легкістю можете переглядати обрані дані.
Вбудований вентилятор покращує рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенні.
Ця модель не тільки неймовірно красива, але й має той самий нагрівальний елемент, який є в усіх панельних обігрівачах Mill, а це означає, що вона може безпечно працювати без нагляду.
До всього Mill Instant Led оснащений датчиками перекидання та захистом від перегріву, що може убезпечити вас від всяких неприємних ситуацій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mill |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SG2000LED |
| Вес (кг) | 4.4 кг |
| Установка | підлоговий |
| Габарити (ВхШхГ) | 620 x 245 x 385 мм |
| Керування | електронне |
| Цвет | Белый |
| Мoдель | SG2000LED |
| Площа обігріву, м² | 20 кв. м. |
| Потужність, кВт | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента | закритий |
| Тип обогревателя | конвектор |
- Цена: 5 479 ₴










