Всередині холодильника MPM-125-CZ-11H, що охолоджує, ви знайдете дві практичні полиці, які можна встановити на будь-якій висоті, а також висувний контейнер для зберігання фруктів і овочів. Дверцята холодильника мають три відділення та балкони для пляшок та дрібних продуктів. Морозильна камера холодильника розташована у верхній частині та складається з двох відділень. Холодильник MPM-125-CZ-11H має термостат, що контролює температуру всередині холодильника, його можна встановити на один із семи рівнів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Общий объем | 129 л |
| Класс энергопотребления | F |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-125-CZ-11/Е |
| Вес (кг) | 31 кг |
| Высота | 115 см |
| Глибина, см | 53 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 2 шт. |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | MPM-125-CZ-11/Е |
| Об'єм морозильної камери, л | 28 л |
| Объем холодильной камеры | 89 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | поршневий |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 699 ₴





