Холодильник MPM 81-CJH-24/E є компресорним типом і характеризується низьким рівнем шуму всього 38 дБ. Його легко підтримувати в чистоті, навіть якщо розморожування виконується вручну. Зберігати продукти свіжими стане простіше завдяки можливості регулювання температури охолодження. Він має універсальний чорний колір і регульовані ніжки, а його дверцята можуть відкриватися як вліво, так і вправо в залежності від вашого вибору.
Холодильник MPM 81-CJH-24/E оснащений контейнером для овочів, 2 скляними полицями, контейнером для яєць, 3 прозорими дверними кошиками і морозильною камерою 3 зірки. Ви напевно знайдете багато куточків і щілин для зберігання та організації своїх улюблених продуктів. Об'єм холодильника - 75 л, морозильника - 7 л. Працює в класі енергоспоживання F.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | F |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Однокамерный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-81-CJH-24/E |
| Вес (кг) | 23 кг |
| Высота | 84 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 45 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 82 л |
| Цвет | Черный |
| Количество полок в морозильной камере | 1 шт. |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | MPM-81-CJH-24/E |
| Об'єм морозильної камери, л | 5 л |
| Объем холодильной камеры | 75 л |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Тип компресора | поршневий |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 48 см |
- Цена: 7 999 ₴







