Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edler |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 66 кг |
| Высота | 195 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 68.2 см |
| Общий объем | 337 л |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт. |
| Кількість полиць на дверцях | 5 шт. |
| Мoдель | ED-489CIN |
| Об'єм морозильної камери, л | 100 л |
| Объем холодильной камеры | 237 л |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | поршневий |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, регульовані ніжки |
| Ширина | 59.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴





