GRUNHELM DDH-N177D91-X — це двокамерний холодильник, загальний обсяг якого 436 л (холодильна камера 291 л, двосекційна морозилка на 145 л). Має високий клас енергоефективності (А+). Висота 1.77 м, а сила заморозки становить 10 кг/24 г, що дозволить швидко справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день.
Особливості моделі DDH-N177D91-X:
- Холодоагент — No Frost.
- Захист від ураження електрострумом клас I
- Рівень шуму 43 дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DDH-N177D91-X |
| Вес (кг) | 75 кг |
| Высота | 177 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 59 см |
| Общий объем | 436 л |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 4 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 7 шт. |
| Мoдель | DDH-N177D91-X |
| Об'єм морозильної камери, л | 145 л |
| Объем холодильной камеры | 291 л |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | Сенсорное |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення |
| Ширина | 91 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 799 ₴





