Холодильник MPM-46-CJ-02/E – компактний та надзвичайно функціональний пристрій з класом енергоспоживання Е. Це ідеальне рішення для людей, у яких обмежений простір у будинку чи квартирі, а класичне оздоблення в елегантному чорному кольорі ідеально підходить для різноманітних застосувань. Холодильник має висоту всього 51 см та ширину 44 см, тому він легко поміститься на невеликій кухні, у готельному номері чи офісі. Більше того, ви легко зможете взяти його у відпустку, на дачу чи похід. Він займає мало місця і дозволяє зберігати продукти у відповідних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Общий объем | 46 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-46-CJ-02/Е |
| Вес (кг) | 14 кг |
| Высота | 51 см |
| Глибина, см | 47 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Черный |
| Кількість полиць на дверцях | 2 шт. |
| Мoдель | MPM-46-CJ-02/Е |
| Об'єм морозильної камери, л | відсутній |
| Объем холодильной камеры | 41 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | відсутня |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | однокамерні |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 44 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴





