Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Общий объем | 480 л |
| Класс энергопотребления | D |
| Страна производитель | Польша |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 60 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 90 кг |
| Высота | 202 см |
| Глибина, см | 68.5 см |
| Цвет | Белый |
| Об'єм морозильної камери, л | відсутній |
| Объем холодильной камеры | 455 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | відсутня |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип холодильника | Шафа-вітрина |
| Управление | електромеханічне |
| Функції / можливості | зовнішні вертикальні ручки |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 76 439 ₴




