MPM - це польська торгова марка побутової техніки з більш ніж 20-річними традиціями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-206-CZ-23 |
| Вес (кг) | 42 кг |
| Высота | 145 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 56 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 207 л |
| Цвет | Черный |
| Количество полок в морозильной камере | 2 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | MPM-206-CZ-23 |
| Об'єм морозильної камери, л | 37 л |
| Объем холодильной камеры | 169 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴





