Якщо ви шукаєте компактний захищений смартфонів у 2021 році, то це Ulefone Armor X10 Pro. Невеликі габарити не єдина перевага, а також наявність модуля NFC, максимальний ступінь захисту та непоганий акумулятор.
Дизайн
Акуратний стриманий дизайн не є звичайним для захищеного смартфона. Гаджет оснащений військовим стандартом захисту MIL-STD-810G та IP69K.
Екран
Дисплей має оліофобне покриття та діагональ 5,45 дюймам з розширенням HD+.
Неймовірна ефективність
Пристрій працює на операційній системі Android 11. Загалом продуктивність на середньому рівні. 4-х ядерний процесор MediaTek Helio A22 який працює на частоті 2ГГц. Версія пам'яті 4/64 Гб з можливістю роздирання карткою пам'яті до 128 ГБ.
Автономна робота
Для невеликих габаритів у Ulefone Armor X10 Pro помістилася ємна батарея 5180 МАч із 10Вт зарядкою.
Камера
Основна камера має два об'єктиви з роздільною здатністю 13+0.3Мп, а фронтальний об'єктив отримав 5Мп.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5180 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 5.45" дюйм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Мoдель | Armor X10 Pro 4/64Gb Black |
| Модель процессора | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| ОС | Android 11 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 20 + 2 Mpx |
| Разрешение | 720 x 1440 |
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G |
| Тип | Моноблок |
| Тип SIM-карты | Nano |
| Фронтальна камера, МП | 5 Mpx |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 5 911 ₴








