Діагональ екрану: 15.6"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Тип процесора: Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц)
Частота процесора: 4.4 ГГц
Кількість ядер процесора: 10 ядер
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Об'єм оперативної пам'яті: 16 Gb
Тип накопичувача: SSD
Об'єм накопичувача: 512 Gb
Модель відеокарти: Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
ОС: DOS
Колір: Сріблястий
Вага, кг: 1.78 кг
Матеріал корпусу: пластик
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 12
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Тип процесора: Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц)
Частота процесора: 4.4 ГГц
Кількість ядер процесора: 10 ядер
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Об'єм оперативної пам'яті: 16 Gb
Тип накопичувача: SSD
Об'єм накопичувача: 512 Gb
Модель відеокарти: Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
ОС: DOS
Колір: Сріблястий
Вага, кг: 1.78 кг
Матеріал корпусу: пластик
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Ноутбук |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Объем SSD | 512 GB |
| Графика | |
| Графический чипсет | Iris Xe Graphics |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.78 кг |
| Высота | 19,9 |
| Габарити (ВхШхГ) | 362,9 x 241,3 x 19,9 мм |
| Глибина, см | 241,3 |
| Диагональ экрана | 15.6" дюйм |
| К-ть потоків | 12 потоків |
| Комплектация | Ноутбук, зарядний пристрій, документація |
| Количество ядер процессора | 10 ядер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мoдель | Aspire 3 A315-59-51WK |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs |
| ОС | DOS |
| Объем оперативной памяти | 16 Gb MB |
| Оптический привод | Немає |
| Роз'єми і порти | 3xUSB 3.2, HDMI, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Частота процессора | 4.4 ГГц |
| Ширина | 362,9 |
Информация для заказа
- Цена: 22 999 ₴











