Діагональ екрану: 10.36"
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2000 x 1200
Модель процесора: Unisoc T606
Кількість ядер процесора: 8
Стандарти зв'язку: 2G, 3G, 4G
Основна камера, МП: 13 Mpx
Фронтальна камера, МП: 16 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 8280 mAh
Об'єм оперативної пам'яті: 8 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: Android 13
Частота процесора: 1.6 GHz
Колір: Сірий
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Матеріал корпусу: Пластик
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 12
Тип матриці: IPS
Роздільна здатність: 2000 x 1200
Модель процесора: Unisoc T606
Кількість ядер процесора: 8
Стандарти зв'язку: 2G, 3G, 4G
Основна камера, МП: 13 Mpx
Фронтальна камера, МП: 16 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 8280 mAh
Об'єм оперативної пам'яті: 8 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: Android 13
Частота процесора: 1.6 GHz
Колір: Сірий
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Матеріал корпусу: Пластик
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Unisoc T606 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 8280 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 10.36" дюйм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| ОС | Android 13 |
| Объем оперативной памяти | 8 Gb MB |
| Основна камера, МП | 13 Mpx |
| Разрешение | 2000 x 1200 |
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера, МП | 16 Mpx |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 6 399 ₴








