Діагональ екрану: 11"
Тип матриці: PLS
Роздільна здатність: 1920 x 1200
Модель процесора: Qualcomm Snapdragon 695
Кількість ядер процесора: 8 ядер
Основна камера, МП: 8 Mpx
Фронтальна камера, МП: 5 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 7040 mAh
Об'єм оперативної пам'яті: 4 Gb
Вбудована пам'ять: 64 Gb
ОС: Android 13 (OneUI 5.1)
Можливість телефоного дзвінка: немає
Слот для карти пам'яті: Так
Частота процесора: 2.2 GHz
Навігаційна система: GPS, Galileo, GLONASS, Beidou
Колір: Сірий
Гарантійний термін: 12
Тип матриці: PLS
Роздільна здатність: 1920 x 1200
Модель процесора: Qualcomm Snapdragon 695
Кількість ядер процесора: 8 ядер
Основна камера, МП: 8 Mpx
Фронтальна камера, МП: 5 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 7040 mAh
Об'єм оперативної пам'яті: 4 Gb
Вбудована пам'ять: 64 Gb
ОС: Android 13 (OneUI 5.1)
Можливість телефоного дзвінка: немає
Слот для карти пам'яті: Так
Частота процесора: 2.2 GHz
Навігаційна система: GPS, Galileo, GLONASS, Beidou
Колір: Сірий
Гарантійний термін: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серый |
| Модель процессора | Snapdragon 695 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 7040 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 11" дюйм |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Можливість телефоного дзвінка | немає |
| Навигационная система | GPS, Galileo, GLONASS, Beidou |
| ОС | Android 13 (OneUI 5.1) |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 8 Mpx |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Слот для карти пам'яті | Да |
| Тип матрицы | PLS |
| Фронтальна камера, МП | 5 Mpx |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴








