Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GT Racer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | X-5934-B Kids Black |
| Высота спинки | 82 см |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Черный |
| Максимальна висота сидіння | 53 см |
| Максимальне зріст користувача | 155 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | штучна шкіра |
| Материал рамы | Металл |
| Межа нахилу спинки | 180° |
| Мoдель | X-5934-B Black |
| Налаштування підголівника | Да |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 43 х 43 см |
| Тип механизма | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 43 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 358 ₴










