Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 18529 |
| Высота спинки | 81 см |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | чорний, червоний |
| Максимальна висота підлокітників | 73 см |
| Максимальна висота сидіння | 58 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | штучна шкіра |
| Материал рамы | Пластик |
| Материал роликов | прогумовані |
| Мoдель | Пегас PL RL Красное |
| Налаштування підлокітників | є |
| Нижній поріг висоти сидіння | 48 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 806 ₴









