Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GT Racer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота спинки | 78 см |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Синий |
| Максимальна висота сидіння | 50 см |
| Максимальне зріст користувача | 185 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | текстиль |
| Материал рамы | Дерево |
| Материал роликов | пластик |
| Мoдель | X-2656 Black/Blue |
| Налаштування підголівника | Нет |
| Налаштування підлокітників | є |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 51 x 52 см |
| Тип механизма | тілт |
Информация для заказа
- Цена: 5 299 ₴










