Діагональ екрану: 6.1"
Тип екрану: OLED
Роздільна здатність: 1179 х 2556
Модель процесора: Apple A16 Bionic
Кількість ядер: 6 core
Основна камера, МП: 48 + 12 Mpx
Фронтальна камера, МП: 12 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 3349 mAh
Країна виробник: Китай
NFC: Так
Комунікації: 3G, 4G, 5G
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Кількість SIM-карт: 1 SIM + e-sim
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Тип: моноблок
Частота процесора: 3.46 GHz
Об'єм оперативної пам'яті: 6 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: iOS 17
Бездротова зарядка: Є
Колір: Чорний
Модель: iPhone 15 256GB Black
Захист корпусу: IP68
Гарантійний термін: 12
Тип екрану: OLED
Роздільна здатність: 1179 х 2556
Модель процесора: Apple A16 Bionic
Кількість ядер: 6 core
Основна камера, МП: 48 + 12 Mpx
Фронтальна камера, МП: 12 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 3349 mAh
Країна виробник: Китай
NFC: Так
Комунікації: 3G, 4G, 5G
Частота оновлення екрану: 60 Гц
Кількість SIM-карт: 1 SIM + e-sim
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Тип: моноблок
Частота процесора: 3.46 GHz
Об'єм оперативної пам'яті: 6 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: iOS 17
Бездротова зарядка: Є
Колір: Чорний
Модель: iPhone 15 256GB Black
Захист корпусу: IP68
Гарантійний термін: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Модель телефона | Apple iPhone 15 |
| Экран | |
| Тип экрана | OLED |
| Память и процессор | |
| Процессор | Apple A16 Bionic |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 3349 mAh |
| Бездротова зарядка | Є |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.1" дюйм |
| Захист корпусу | IP68 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Количество ядер | 6 core |
| Мoдель | iPhone 15 256GB Black |
| Модель процессора | Apple A16 Bionic |
| ОС | iOS 17 |
| Объем оперативной памяти | 6 Gb MB |
| Основна камера, МП | 48 + 12 Mpx |
| Разрешение | 1179 х 2556 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Тип | Моноблок |
| Фронтальна камера, МП | 12 Mpx |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 3.46 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 36 999 ₴






