Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АКЛАС |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота спинки | 73 см |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | чорний, червоний |
| Максимальна висота підлокітників | 80 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал покрытия | текстиль |
| Материал рамы | Пластик |
| Мoдель | Орсон PL TILT Красное |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 461 ₴









