Безперервна зручність під час гри
Завдяки зручності Razer Enki, яка відчувається протягом усього дня, вам не доведеться переривати гру незалежно від того, граєте ви для відпочинку або заради перемоги. Оптимально розподіляючи вагу сидячого, це крісло забезпечує максимально зручну посадку, тому ви зможете зануритися в нього на весь день.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Razer |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 85 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RZ38-03720200-R3G1 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Розовый |
| Угол наклона | 1 - 14° |
| Максимальна висота сидіння | 54 см |
| Максимальне зріст користувача | 200 см |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Материал покрытия | штучна шкіра |
| Материал рамы | метал, пластик |
| Материал роликов | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 150° |
| Налаштування підголівника | Нет |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Основа | 5-star steel base |
| Розмір роликів | 50 мм |
| Розмір сидіння | 52 х 46 см |
| Тип механизма | газ-ліфт |
Информация для заказа
- Цена: 22 229 ₴









