Бренд: Samsung
Тип: LCD телевізор (LED)
Параметри дисплея
Діагональ, дюйм: 55
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 60
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Контрастність: Mega Contrast
Покриття: антиблікове
підтримка HDR: + (HDR, HDR10+, HLG)
Тип підсвітки: Direct
Оснащення
Операційна система: Tizen
Smart TV: Samsung Smart TV
Time Shift (Запис ТВ): є
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Органи управління
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфонів: + (Android, iOS)
управління голосом: є
управління жестами: немає
Комунікації
Wi-Fi: + (IEEE 802.11b / g / n / ас)
Bluetooth: Bluetooth
Ethernet: + (100 мб / сек)
Технологія трансляції
Miracast: є
DLNA: є
Роз'єми
USB: USB 2.0 х 2
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Тюнер
Аналоговий: PAL, SECAM
Цифровий: DVB-T2, DVB-C
HDMI
HDMI 2.1: 3x HDMI 2.1
кількість HDMI: 3
Аудіо
Динаміки, Вт: 2х10
Технології поліпшення звучання: Dolby Digital
Технології об'ємного звучання: Q-Symphony
Загальні
Додатково: Таймер сну
Споживана потужність (робота/очікування), Вт: /0,5
Колір: чорний
Тип: LCD телевізор (LED)
Параметри дисплея
Діагональ, дюйм: 55
Роздільна здатність, пікселі: 3840x2160
Частота, Гц: 60
Кут огляду, гор/верт: 178/178
Контрастність: Mega Contrast
Покриття: антиблікове
підтримка HDR: + (HDR, HDR10+, HLG)
Тип підсвітки: Direct
Оснащення
Операційна система: Tizen
Smart TV: Samsung Smart TV
Time Shift (Запис ТВ): є
Upscaling (масштабування зображення): + (4K)
Органи управління
Тип пульта управління: багатофункціональний пульт
Управління зі смартфонів: + (Android, iOS)
управління голосом: є
управління жестами: немає
Комунікації
Wi-Fi: + (IEEE 802.11b / g / n / ас)
Bluetooth: Bluetooth
Ethernet: + (100 мб / сек)
Технологія трансляції
Miracast: є
DLNA: є
Роз'єми
USB: USB 2.0 х 2
Цифрові аудіо: 1 (оптичний)
Тюнер
Аналоговий: PAL, SECAM
Цифровий: DVB-T2, DVB-C
HDMI
HDMI 2.1: 3x HDMI 2.1
кількість HDMI: 3
Аудіо
Динаміки, Вт: 2х10
Технології поліпшення звучання: Dolby Digital
Технології об'ємного звучання: Q-Symphony
Загальні
Додатково: Таймер сну
Споживана потужність (робота/очікування), Вт: /0,5
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| AirPlay | Є |
| Bluetooth | Є |
| Miracast | Є |
| SmartTV | Да |
| Wi-Fi | Є |
| Вага (кг) | 15.8 кг |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1232.1 x 748.8 x 226.3 мм |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x200 мм) |
| ОС | Tizen |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матриці | LED |
| Тюнері | DVB-C |
| Частота, Гц | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴







