OPPO A38 — стильний смартфон з трендовим дизайном, великим яскравим дисплеєм та широким функціоналом, тому стане чудовим вибором для щоденного використання.
Особливості:
- 6,56-дюймовий дисплей;
- подвійна основна камера;
- місткий акумулятор на 5000 мАг;
- підтримка швидкої зарядки.
Насолоджуйтесь яскравим зображенням на 6,56-дюймовому екрані IPS-матрицею та частотою оновлення 90 ГЦ. З ним ви зможете переглядати улюблений контент, читати новини чи гортати стрічку в соціальних мережах навіть на сонці, не напружуючи та не втомлюючи при цьому очі.
Чітка 50+2 МП камера зі штучним інтелектом дозволить робити якісні світлини з реалістичними кольорами та високим рівнем контрастності. Передня камера на 8 МП подбає про чудові селфі та детальну картинку під час прямих ефірів.
Стабільну роботу пристрою навіть під час запуску містких застосунків забезпечувати процесор MediaTek Helio G85 та оперативна пам’ять на 4 ГБ. А завдяки великому обсягу вбудованої пам'яті ви зможете зберігати важливу інформацію, улюблені ігри та застосунки, власні фото чи відео тощо.
Ще однією перевагою моделі є великий акумулятор. Запасу енергії на 5000 мАг вистачить, щоб протягом дня бути активним у соціальних мережах, багато спілкуватися, фотографувати та розважатися. Підтримка швидкої зарядки 33 Вт дозволить за короткий проміжок часу відновити заряд пристрою.
- дисплей Sunlight 90 Гц;
- швидка зарядка 33 Вт SUPERVOOC;
- акумуляторна батарея на 5 000 мАг;
- 50 Мп камера зі штучним інтелектом;
- розрахунок за допомогою NFC.
Потужне обладнання, в міцному, надтонкому корпусі, який чудово відчувається на долоні. Ідеальний баланс продуктивності та комфорту.
Екран Sunlight з 90 Гц дозволить насолоджуватися чітким та барвистого зображення навіть у саму сонячну погоду. Просто збільшіть яскравість та не переживайте за заряд вашого смартфона, адже він має на 14.3% менше енергоспоживання ніж інші моделі.
Велика ємність акумулятора 5000 мАг в парі з високою швидкістю заряджання у 33 Вт забезпечать вам десятки годин безперервних розмов та більше ніж 5 годин перегляду цікавого відеоконтенту.
Збережіть яскраві спогади за допомогою 50-мегапіксельної основної камери. Навіть найзвичніші моменти виглядатимуть по-особливому.
Ваші моделі завжди залишатимуться в центрі уваги, а ефект боке тільки підкреслюватиме красу кожного кадру.
За допомогою портретної ретуші зі штучним інтелектом ви зможете створити гарний і природний вигляд.
Оплачуй всі покупки за допомогою NFC на своєму смартфоні. Більше не доведеться шукати готівку та банківські картки, просто піднеси ґаджет до термінала і за все буде сплачено.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Диагональ экрана | 6.56" дюйм |
| Захист корпусу | IP54 |
| Цвет | Золотой |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Мoдель | A38 4/128GB Glowing Gold |
| Модель процессора | Helio G85 |
| ОС | Android 13 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 2 Mpx |
| Разрешение | 1612 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G |
| Тип | Моноблок |
| Тип SIM-карты | Nano |
| Фронтальна камера, МП | 5 Mpx |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 4 999 ₴











