Масляний радіатор / 2300 Вт / площа 24 м/ Термостат / Тип управління -Механічний / Монтаж -Підлоговий / 11 секцій /Вимкнення при падінні / Захист від вологи / Захист від перегріву /
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PRIME Technics |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HMR 1121 |
| Вес (кг) | 10 кг |
| Установка | підлоговий |
| Габарити (ВхШхГ) | 625 x 140 x 575 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керування | механічне |
| Цвет | Белый |
| Количество секций | 11 |
| Мoдель | HMR 1121 |
| Площа обігріву, м² | 24 кв.м |
| Потужність, кВт | 2300 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | закритий оребренний |
| Тип обогревателя | конвектор |
Информация для заказа
- Цена: 1 858 ₴




